Прикра помилка могла стати причиною відсутності подарунків під новорічним деревом. Співробітники однієї з компаній, розташованої на Мадагаскарі прийняли Санта Клауса за НЛО. В результаті вони збили його, дід здійснив екстрене приземлення прямо на острові. Незапланована посадка стала причиною амнезії, що проявилася у чоловіка. Він абсолютно нічого не пам’ятав. У мішку у казкового героя знаходилися подарунки, які необхідно було доставити за вказаними адресами. Позбавити дітей новорічний свят ніхто не міг, тому роздати бажані подарунки вирішили Алекс, Марті, Глорія і Мелман.

В якості транспорту персонажі вирішили використовувати групу пінгвінів. Вони відносять подарунки власникам, а після повертаються назад, щоб отримати чергове завдання. Друзі вирішили зробити благородний вчинок. Замість пошуків нового способу, за допомогою якого можна потрапити додому, хлопці займалися доставкою подарунків. Це дозволить зміцнити віру дітей в Санту. Через деякий час пам’ять чарівного героя відновлюється. Мультфільм Різдвяний Мадагаскар (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки з’ясовується, що в мішку були не всі подарунки і деякі дітлахи залишилися без них. Прикру помилку доводиться терміново виправляти. Друзі з радістю допомагають старому.

Режисер: Девід Сорен
В ролях: Бен Стіллер, Кріс Рок, Девід Швіммер, Джада Пінкетт Сміт, Седрік