Мультфільм Принцеса-жаба: Таємниця чарівної кімнати (2017) дивитись онлайн в HD якості


Події мультфільму будуть розвиватися в Жаб’ячому царстві. В основному тут проживають тільки жаби. Вони живуть абсолютно спокійно в мирі і злагоди, ніколи і нікого не чіпали, тому не очікували, що хтось зачепить їх. Саме королівство розташовувалося у важкодоступному місці. Там було безліч боліт, а ліси пройти просто неможливо. Тому в даній місці дуже рідко були гості. Ніколи в королівстві не відбувалося проблем, а жителі насолоджувалися таким життям. Але одного разу, відбувається непередбачена подія, яка перевернула звичний спосіб життя.

Хтось посмів викрасти Кришталеву Жабу. Це був чарівний амулет і саме він захищав цю державу від різних загроз. Якщо не повернути артефакт, то жителі не зможуть пережити зиму і все закінчиться катастрофічними наслідками. Король відразу ж почав оббирати загін в який увійшли найкращі воїни. Їм необхідно буде відправитися на пошуки амулета і повернути його будь-якими способами. Принцеса вирішила також врятувати свою країну і вона потай змогла проникнути в загін, тому про це ніхто і не здогадувався. Вона завжди була впевнена в собі і на цей раз знає, що зможе впоратися з будь-якими проблемами не гірше будь-якого воїна.

Найбільше їй хотілося послужити своєму королівству і принести користь народу. Тільки вона навіть не могла і уявити, яка небезпечна пригода її чекатиме попереду. Мультфільм Принцеса-жаба: Таємниця чарівної кімнати (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Чан Гуансі, Пен Фей
В ролях: Ентоні Паділья, Іен Хекокс, Ембір Чілдерс, Джон Ловіц, Чун Чіжень, Райан Де Алвіс, Джошуа Йохан, Брайан Зіммерман, Джей Шелдон