Мультфільм Принцеса Мононоке (2019) дивитись онлайн в HD якості


Японія і в реальності є для всіх нас країною небачених чудес і чарівних звершень, а вже про те, якою була ця дивовижна країна в сімнадцятому столітті і говорить нічого. Диво дивне, помножене на диво дивне. Принц Асітака вкрай молодий роками, але вже готовий живіт покласти на вівтар Вітчизни, а потім коли страхітливий вепр вторгається на територію його володінь, відважний юнак не замислюючись вступає з ним у бій і домагається заслуженої перемоги. Втім, незабаром з’ясовується, що здоровенний кнур ще й хитромудро проклятий, і тепер цей наклеп переміщається на молодика, загрожуючи його сутності і фізичному здоров’ю.

Доводиться терміново кинути державні турботи і рухатися на пошуки чарівного еліксиру, здатного зупинити розвиток страшної недуги. Пройшовши безліч земель, гір і країн, герой опиняється у володіннях злісної чаклунки Ебосі, посилає своїх безмовних підданих на вічний бій з духами лісу, повноважними представниками яких виступають богиня вовчої зграї Моро і її прекрасна дочка Мононоке.

Війна проходить зі змінним успіхом, оскільки люди даного Королівства вже оволоділи таємницею вогнепальної зброї, чим запросто компенсують слабкі фізичні кондиції. Мультфільм Принцеса Мононоке (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Хаяо Міядзакі
Актори: Юріко Ісіда, Біллі Крудап, Біллі Боб Торнтон, Мінні Драйвер, Джон Ді Маджіо