Живучи в красивому замку з батьками Карлом і Карлою, а також братиком Моріцем, вона більше прив’язана до своїх 26 конячкам. Дівчинка успадкувала від старовинних предків чарівний дар спілкування з кіньми, цілими днями катаючись і влаштовуючи гонки. Хоча суворий інструктор Вінченцо і манірна вчителька танців фрау Дафна ускладнюють життя безтурботного дитини, справжня біда приходить з приїздом на майбутній бал гордовитої стервозины-кузини Джизаны. Ревнива конкурентка готова на будь-які підступності, щоб випередити сестру і роздобути корону – Мерзенна дівчина навіть загрожує викрити таємницю розмов з вихованцями.

Героїня повинна взятися за навчання, щоб захистити друзів і врятувати королівство, не допустивши до трону злу і жорстоку сестрицю. Всі її плани летять коту під хвіст, коли до неї на батьківщину приїжджає старша сестра з далеких земель і повною мірою заявляє своє право не престол. Після такої події голова йде обертом, адже всі мрії та бажання можуть пропасти даремно, а якщо вона стане не тією, кого всі чекають в правлінні і тоді просто суцільне розчарування.

Тепер доведеться ступити в серйозну боротьбу з рідною людиною, щоб довести своє право, а також показати силу, необхідну для цього. Мультфільм Принцеса Еммі (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Піт де Ріккер
Актори: Франка Потенте, Джон Ханна, Белла Ремсі, Тім Макіннерні, Рубі Барнхилл, Уве Оксенкнехт, Джеймс Пірсон, Кенні Бліт, Гебріел Квіглі, Скарлет Мак