Луїс – одинак. У нього дуже мало друзів. Насправді у 12-річного хлопчини дуже бурхливо розвинена фантазія. Це і відрізняє його від однолітків і відбивається на поведінці хлопчика. Деякі дивацтва не дають йому налагодити спілкування з однолітками, які відмовляються з ними дружити. Ситуація і зовсім вийшла з-під контролю, коли стало відомо, чим займається його татусь. Він професійний уфолог, який воліє проводити дослідження, пов’язані з встановленням контактів з прибульцями з інших планет. Вчений настільки впевнений в тому, що зелені чоловічки, і зовсім перестав звертати увагу на кепкування з боку оточуючих його людей.

Найчастіше над сім’єю знущаються діти, а тому у Луїса і спостерігаються проблеми в пошуках товаришів для спільного дозвілля. Одного разу хлопчина стикається з непередбаченою подією. Він став свідком того, як троє прибульців висадилися на землю. У них була аварійна посадка. І сталося це дійство прямо біля будинку Луїса. Мультфільм Прибульці в будинку (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Трійця прибульців виглядають немов земні підлітки. Вони дуже швидко знайшли спільну мову з землянином. З цього моменту Луїс знайшов друзів і поставив перед собою завдання – допомогти їм у ремонті космічного судна.

Режисер: Крістоф Лауенштайн, Вольфганг Лауенштайн, Шон МакКормак
Актори: Каллум Малоні, Дермот Магенніс, Йен Коппінгер, Пол Тайлак, Люсі Керолан, Ейн Дейлі, Ейлін Мітен, Саймон Тоул, Данна Девіс, Сьюзі Пауер