Розмірений темп життя Марли порушується, коли братик зникає в іншому вимірі – величезному, дивовижному і повному чудес анімованому світі іграшок Playmobil. Вона відправляється в неймовірну подорож на пошуки Чарлі. Він, до речі, тепер в образі лютого бородатого вікінга, товариші якого захоплюються її сміливістю в бою. Однак він потрапляє в руки злого імператора Максимуса, який викрадає героїв з інших ігор і відправляє їх на арену битися з таємничим істотою. Непередбачуване пригода дозволяє Марлі побачити потенціал, про який вона ніколи не мріяла, і знайти вірних друзів. Дикий Захід, стародавній Рим, дракони, лицарі, пірати, таємні агенти, печерні люди, сучасні машини – і все це в одному світі!

Його старша сестра Марла дивиться на життя по-іншому, не розділяючи інфантильне захоплення брата. Але одного разу хлопчина раптово зникає, і пізніше з’ясовується, що він дійсно опинився всередині світу Playmobil, пройшовши через магічний портал. Тепер Марла, що вирушила на пошуки Чарлі, бачить на власні очі, що її брат був правий.

Виявляється, дитину викрав підступний лиходій, і героїні належить пройти безліч небезпечних пригод, щоб визволити брата. Мультфільм Playmobil фільм: Через всесвіти (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ліно ДиСальво
Актори: Діно Андраде, Гебріел Бейтман, Йен Джеймс Корлетт, Ліно Дісальво, Бен Діскін