Ця сімейка непогано вписалася нелегку долю тваринного світу. Папуги мали власний бізнес. Керуючи великим і широко відомим цирком, який дістався їм у спадок. У багатьох це викликало почуття заздрості. Знайшлися бандити, які вирішили захопити це господарство. Найулюбленішим заняттям цього патологічного нероби дивитися фільми по телевізору. Родичі не раз намагалися направити його на істинний шлях, щоб він звикав займатися цією клопіткою справою. Наш старший брат дуже впертий крім слави героїв з мультиків його мало що хвилює. Одного разу і йому надається можливість стати справжнім героєм. Тим самим довести всім що він чого вартий.

Коли він дізнається, які проблеми виникли, у його сім’ї то вирішує діяти самостійно як справжній герой. Зібравши цілий загін, наш герой зі своїми помічниками кидається у вир подій. Герої мультфільмів завжди перемагали своїх недругів наш герой не володіє понад можливостями по цьому йому звичайному папузі доводиться орієнтуватися по ситуації. Мультфільм Перната банда (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Орієнтуючись на вигаданих героїв, він потрапляє частенько в незручні, а часом навіть трагікомічні ситуації. У нього немає сумніву в правильності своїх дій, і соратники йому повністю довіряють.

Режисер: Рікардо Арнаиз, Майк Кункель, Рауль Гарсиа
В ролях: Едвард Джеймс Олмос, Ріко Родрігес, Чіч Марін, Кейт дель Кастільо, Алекс Синтек, Ерік Естрада, П’єр Анджело, Дон Чето, Mino D Blanc, Рікардо Санчес