Героєм мультфільму є звичайний Янкі Ірвінг, який як і будь-який американець, любить бейсбол і весь свій час присвячує улюбленій грі у дворі. На жаль хлопчисько не сильний в бейсболі і хлопці не хочуть брати його грати. Але якось раз в руки невмілого героя потрапляє унікальна біта, яка колись була власністю легендарного гравця його улюбленої бейсбольної команди. Янкі вирішує повернути біту своєму кумиру і відправляється в подорож з Нью-Йорка в Чикаго. По дорозі його чекають самі незабутні пригоди.

Янкі бере з собою в дорогу і улюблений м’яч-жартівник Скрю. Разом вони потрапляють у вир захоплюючих вражень і пізніше навіть приводять свою улюблену команду до перемоги. Критики назвали стрічку, найкращим мультфільмом про спорт і протистояння, перипетіям долі, який маленький герой долає не втрачаючи оптимізму.

У центрі сюжету, маленький хлопчик на ім’я Янкі Ірвінг, який з-за роботи батьків змушений покинути свою улюблену бейсбольну команду в Нью-Йорку і відправитися в Чикаго. Мультфільм Переможець (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Колін Брейді, Крістофер Рів, Деніель Ст. П’єр
В ролях: Річі Аллен, Джейк Т. Остін, Черіз Буф, Джессі Бронштейн, Ральф Коппола, Брайан Деннехі, Вупі Голдберг, Джейсон Харріс, Ед Хелмс, Рей Янничелли