У першій частині франшизи «Нікчемний Я» Грю здавався злісним бандитом, який наводив жах на весь світ, але все змінилося. Зараз він вже не будує злісні плани, як робив у минулому. Сталося це після одруження з Люсі, адже з нього вона зробила прийнятного сім’янина, і чоловіка. Так само у них є три чудові дочки, які розумні не по роках. Зараз місце масштабної злісної персони займає інша людина з цієї сфери. Самозакоханий новачок, який виглядає безглуздо, пристрасно любить танцювати під Джексона, а так само носить яскравий одяг.

Не дивіться на те, що він носить злегка дурнувату зачіску, і інший властивий йому стиль, адже він є одним з найнебезпечніших сучасних злочинців під ім’ям Бальтазар. Цей лиходій здійснює нахабні пограбування, нездатні зупинити навіть кращі фахівці у своїй справі. Всі операції вживаються проти нього провалюються. Секретна організація не хоче більше провалів по відношенню до цієї персони, звертається за допомогою до нашого головного героя — Грю.

Вони думають, що щоб зловити небезпечного злочинця потрібно думати як він, а Грю найкращий кандидат на цю роль. Вони сподіватися таким чином прибрати лиходія зі свого шляху. Мультфільм Нікчемний Я 3 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кайл Балда, П’єр Коффан
Актори: Трей Паркер, Стів Карелл, Майкл Бітті, Дена Гайер, Нев Шарел, Енді Найман, Міранда Косгроув, П’єр Коффан