Грю завжди пишався тим, що його всі вважали першокласним лиходієм. Він і справді був самим злодейним лиходієм. Живе він в красивому особняку, а їздить по місту на потужному броньовику. Грю буквально насолоджується своєю ненавистю і люттю до оточуючих. Він намагається всім і кожному зробити якусь гидоту, від чого радіє, як дитина, що отримав подарунок. Одного разу Грю замахнувся на щось більше. Разом зі своїми дивакуватими помічниками і другом вченим він краде Ейфелеву вежу і Статую свободи. А ще Грю з дитинства мріє вкрасти Місяць. Однак поки це неможливо в силу відсутності спеціального пристрою — Зменшувач.

На зменшувач потрібні великі гроші і тоді злодій відправляється в банк, але той відмовляється давати йому кредит. У той же момент у Грю з’являється конкурент лиходій Вектор. Грю відправляється на базу військових, де краде зменшувач, але Вектор перехоплює його і відбирає у Грю пристрій, а потім ховає його в будинку.

Це пристрій надзвичайно важливо для Грю. Він намагається його відібрати, але нічого не виходить. Суперництво між двома злочинцями доходить до межі. Мультфільм Нікчемний я (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: П’єр Коффан, Кріс Рено
В ролях: Стів Карелл, Джейсон Сігел, Расселл Бренд, Джулі Ендрюс, Уілл Арнетт, Крістен Уіг, Міранда Cosgrove Дена Гайер, Елсі Фішер, П’єр Коффан