Після того, як нова раса прибульців: Був заполонила цілу планету, вона взяла на себе такі питання, як: Благоустрій земель та реконструкція житлових приміщень. Здавалося б, ці прибульці дійсно роблять добру справу, і займаються тим, що приносять людям справжню користь. У якийсь момент трапляється незрозуміла ситуація, яка трохи прибирає пильність інопланетних вартою, з-за чого маленька і активна дівчинка по імені: Дар тікає від прибульців в надії знайти спокійне містечко, де вона зможе усамітнитися і не думати про якісь проблеми. Дар сама не очікувала, що побувавши на волі, їй вдасться зустріти незвичайного прибульця з цієї раси.

На відміну від інших він мав зовсім інший характер, і в його цілях не було когось вбивати, щось відбирати, він просто хотів спокійно жити, втім, як і сама дівчинка. У якийсь момент вони вирішили, що найкращим варіантом перемогти все це-об’єднається. Цей прибулець розповів Дарові всю історію і плани цих прибульців. Мультфільм Нарешті вдома (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Їх завданням є те, щоб трохи відвернути увагу, після чого зробити з землі справжню колонію. Дара разом зі своїм новим другом готові ризикнути і спробувати зупинити сили зла.

Режисер: Тім Джонсон
В ролях: Джим Парсонс, Ріанна, Стів Мартін, Дженніфер Лопез, Метт Джонс, Дерек Бланкеншіп, Найджел В. Тірні