Ми-шпигуни онлайн — в центрі анімаційної стрічки виявляються четверо головних героїв, які дуже різні, але їх об’єднувала одна спільна біда. Всі ключові герої одного разу переступили межу закону і вчинили протизаконну дію. Тепер за кожним з хлопців женуться співробітники правоохоронних органів, тому хлопці вирішили скооперуватися і спільними зусиллями податися в перегони від поліції. Звичайно ж, ніхто з них не підозрював, що в колективі буде досить складно і проблематично, оскільки всі вони між собою не мирилися. Незабаром головні герої вирішили, що необхідно проголосити ватажка цієї банди, який в праві приймати рішення або ж розсудити героїв.

Таким чином, лідером даної банди стає домашній пухнастий Кіт на ім’я марні. Ключовий герой справжній домашній вихованець, який шалено любив спокійно лежати на дивані і насолоджуватися тим, як господиня робила йому масаж, вичісувала шерсть, гладила за вушком. Він обажал дивитися фільми про шпигунів, звик вести спокійний спосіб життя, коли за ним доглядали, годували і прибирали. Але тепер його життя кардинально змінилося, і йому доведеться навчитися з усіма проблемами справлятися самостійно. Мультфільм Ми – шпигуни (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З-за того, що ключовий герой ніколи не жив на вулиці, він зрідка міг вийти на поріг будинку, але йому це зовсім не до душі було. Лежати на дивані і дивитися телевізор, було куди більше цікавіше.

Режисер: Крістоф Лауэнштайн, Вольфганг Лауэнштайн
В ролях: Олександра Нелдель, Аксель Праль