Віллі всього лише 10 років. Незважаючи на такий юний вік, він вже є космічним дослідником. Хлопчина один подорожує в космосі, літаючи на різні планети, що б познайомиться з флорою і фауною. Мама і тато не боятися відпускати Віллі, тому що у нього надійний міжгалактичний корабель, оснащений новітнім штучним інтелектом. А ще у хлопця є незамінний помічник — робот Бак. Він супроводжує Віллі в кожну подорож, і давно став другом для хлопчика. Але одного разу сталося непередбачене. Хлопчик відправився на одну зі знайомих планет, що б закріпити деякі знання про неї, і потрапив під метеоритний дощ. Один з камінчиків пошкодив обшивку корабля.

Повідомивши мамі і татові потрібні координати, хлопець сідає на найближчій планеті, яка була по шляху його проходження. Вірний Бак, звичайно ж, поруч. Але іноді він бурчить, бо хлопець постійно потрапляє в такі непередбачені історії, і Баку доводиться стежити за ним в обидва ока. Ну а поки мандрівники очікують прибуття допомоги від батьків, вони вирішують не втрачати часу дарма, і провести дослідження на новій землі.

Так Віллі зустрічає друга — інопланетянина, жителя цього світу. Той виявляється дуже доброзичливим. Але не всі істоти такі, і небезпека ще попереду. Мультфільм Мауглі дикої планети (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ерік Тості
В ролях: Тімоті Фон Дорп, Едуард Баер, Марі-Южени Марешаль, Гійом Лебон, Барбара Тіссьє, Джейсон Каннінг, Landen Beattie