Мультфільм Малуша (2019) дивитись онлайн в HD якості


Захоплюючий мультфільм «Малуша» розповість про міцну дружбу, яка склалася у прекрасною маленької дівчинки на ім’я Малуша з Еріком, величезним і сильним варязьким воїном. Сміливості Еріка можна було тільки позаздрити. Нащадок безстрашних північних народів не боявся ворогів, тому що завжди з собою у нього був гострий, як лезо, меч і пара твердих, як камінь, кулаков. Воїн довго подорожує по землях Русі, прекрасно справляючись з усіма перешкодами, що з’являються на шляху. Але серце могутнього Еріка, бачив багато кровопролитних воєн і жорстокості, тане відразу ж як він бачить Малушу, доброго і світлого дитини.

Дівчинка здивувала воїна своїми здібностями відчувати природу: вона ніби спілкувалася з лісами і полями. Здавалося, що дівчинку послали самі ангели на цей світ. Малуша завжди допомагала і людям, сильно постраждалим від набігів варварів. За це всі місцеві жителі просто душі не чаяли в цій світлій дитині. Мультфільм Малуша (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Могла вона і «похуліганити», підлаштувавши рибалкам відмінний улов або набивши ягодами повний кошик жінкам, які повертаються з лісу. Два абсолютно, на перший погляд, різних людини зуміли знайти багато спільного. Адже Ерік теж в глибині душі добрий і щирий.

Режисер: Антон Гречко
В ролях: