Чи можна таке уявити, але у однієї маленької дівчинки зовсім не було часу на ігри, веселощі і навіть дитинство. Все її життя було підпорядковане суворим правилам і чітким розкладам. Все це було настільки передбачувано, що дитина завжди знала, що з нею станеться наступної хвилини, через день чи годину. Все це було б не настільки сумно якби, хоч іноді навчання замінювали хоч якісь розваги. Але нічого подібного не було. За цим строго стежила мати малятка. Одного разу вони з мамою переїжджають жити в інший район міста, але все, що для неї змінюється, це вид за вікном. Ось і дивиться вона в перервах між заняттями на сусідський застарілий будинок. Він старий, але по-своєму чарівний.

Поруч дерев’яна прибудова з телескопом. Значить, сусід любить розглядати зірки. Якось раз, до неї в кімнатку влетів паперовий літак. Розгорнувши саморобку, вона зрозуміла, що це лист з повісті про Маленького принца. І стала про читати про життя цього хлопчика. Але у цієї історії не було кінцівки. Вирішивши дізнатися її до кінця, вона знаходить господаря літачка.

Це був сусід, вже дуже старий чоловік. Він розповів, що в молодості він був пілотом і повідав своїй маленькій сусідці про вражаючу історію життя маленького хлопчиська. Мультфільм Маленький принц (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марк Осборн
В ролях: Джефф Бріджес, Рейчел МакАдамс, Пол Радд, Маріон Котіяр, Джеймс Франко, Бенісіо Дель Торо, Ріки Джервэйс, Бад Корт, Пол Джаматті, Райлі Осборн