Марті, Алекс, Мелман і Глорія-чотири нерозлучних товариша, неодноразово беруть участь в запаморочливих пригодах. Зараз їх головне завдання «Тріумфально повернутися в рідний Нью-Йорк». Шість років їх подорожей змусили скучити по зоопарку, де вони виросли, і дивували людей неймовірними трюками. Героям історії належить стати цирковими тваринами». Це персонажі виконують з однієї причини: — «Врятувати власні життя від безжальної мисливиці — Шантель Дюбуа». Трупа циркачів готова надати підтримку чинним особистостям, адже четвірка тварин застосувала в хід брехня, повідомивши, що вони самі брали участь довгий час в цирку, і можуть їм допомогти створити неймовірне шоу.

Хлопці не помічають, як вони прив’язуються до бродячим артистам. Тепер жоден з четвірки не готовий залишати нових товаришів. Однак героям доводиться не солодко, адже Шантель має намір дістати голову лева Алекса, і вона не збирає зупинятися перед досягненням результату. Мультфільм Мадагаскар 3 (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Багато серйозних труднощів чекатиме персонажів, адже їх життя завжди складається з гостросюжетних подій. Готові боротися проти цілого світу, вони завжди залишаються дружні, не помічаючи розбіжності, що виникають між ними.

Режисер: Ерік Дарнелл, Том МакГрат, Конрад Вернон
В ролях: Бен Стіллер, Кріс Рок, Девід Швіммер, Джада Пінкетт Сміт, Саша Барон Коен, Седрік