Забавні тварини занадто нудьгують за колишніми комфортними умовами проживання в зоопарку Нью-Йорка. Давнім нерозлучним товаришам у складі лева Алекса, жирафа Мелмана, бегемотихи Глорії і зебри Марті не сидиться на місці, тому вони поспішають покинути Мадагаскар і потрапити в полюбився їм мегаполіс. Правда, звірі зовсім не врахували, що переліт до Північної Америки займе тривалий час, до того ж, слід по зав’язку запастися паливом. З пальним вони явно прорахувалися, що змусило зробити екстрену посадку на території Африканського континенту. Браві пінгвіни взяли на себе клопоти по заправці літака. В цей час Алекс разом з друзями відправився бродити по дивним місцях.

Раптово лев виявив своїх батьків. З татом і мамою він не бачився з самого дитинства і, звичайно, мріяв про майбутню зустріч. Тепер йому належить розібратися з давнім ворогом батька на ім’я Макунга, звиклого плести жахливі інтриги. Марті виявить, що в Африці водиться величезна кількість зебр, значить, йому слід назавжди забути про свою унікальність.

Глорія потрапить в любовні мережі, розставлені місцевим красунчиком, бегемотом Мото-Мото. І все це, природно, не обійдеться без курйозних випадків. Мультфільм Мадагаскар 2 (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ерік Дарнелл, Том МакГрат
В ролях: Бен Стіллер, Кріс Рок, Девід Швіммер, Джада Пінкетт Сміт, Саша Барон Коен, Седрік