Як виявилося, світ-це не просто величезна територія, де ти такий-тільки один, не підвладний копіюванню або ж схожості на інших. Адже кожен вважає, що саме він-тільки такий один на світі, і більше немає таких. Просто немає такої можливості – дізнатися про це. Але якщо дивитися все під іншим кутом – люди схожі, нехай і не однакові. І з цим як мінімум, доводиться змиритися. Це самий звичайний на вигляд хлопчисько-зовсім не такий насправді. Адже він – такий хлопець, який має просто безмежні можливості. Адже, як виявилося, з ним трапилася та ж штука, що і з людиною-павуком. Адже раніше, та й в той час, всі вважали, що копії Людини-павука не може бути.

Цікава штука, що і хлопець так вважав до пори до часу. Потім все змінилося. Майлз Моралес, який жив у Нью-Йорку, став раптово відчувати в собі сили супер героя людину-павука. І саме тоді вперше він одягнув костюм людини-павука. Але незабаром, якщо не відразу він з’ясував, що він не один такий – що світ сповнений таких же як і він, одягнених в костюми людину-павука. Просто багато таких же підлітків як і він, та й в інших районах Нью-Йорка. Ось тоді-то він зрозумів, що всі проблеми його — у порівнянні з іншими, які стосуються життя людей, країни і міста – ніщо. Мультфільм Людина-павук: Навколо всесвіту (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ось тоді-то він і став дорослішати. Саме тоді, коли він зустрів одного такого ж хлопця як і він, у такому ж одязі, він просто був шокований, а потім почав вливатися в компанію таких же людей-павуків, як і він.

Режисер: Боб Персічетті, Пітер Ремзі, Родні Ротман
В ролях: Шамеик Мур, Джэйк Джонсон, Хейлі Стайнфелд, Махершала Алі, Брайан Тайрі Генрі, Лілі Томлін, Місяць Лорен Велес, Зої Кравіц, Джон Мулэйни, Кіміко Гленн