Мультфільм Льодовиковий період 6 (2019) дивитись онлайн в HD якості


Невгамовна Білочка Скрет з пригодницької анімаційної стрічки «Льодовиковий період 6» продовжує свою погоню за горішком в космічному просторі. Вона женеться за свої скарбом, не звертаючи уваги на відкритий космос, потім забирається на корабель і творить там чудеса, випадково замкнувши дроти. Після чого станція виходить з ладу і корабель, охоплений полум’ям, чіпляє повз пролітає планету, виробляючи вибух і розліт осколків по всьому Всесвіту. Величезний хаос докочується до землі, обрушуючись на вижили тварин, вцілілих після настання льодовикового періоду. Вони вже пережили безліч небезпек, зумівши уникнути загибелі після зміщення льодовиків і настання вічної зими.

Тепер звірі вимушено в поспіху залишають вдома, щоб уникнути попадання падаючих метеоритів, що представляють для землі справжню катастрофу з глобальною зміною клімату. Менні Сід і Дієго зі своїми родинами не збираються відступати перед труднощами, вони тільки сильно переживають за потомство, але встигають надавати допомогу слабшим мешканцям. Невгамовний Сід намагається заробити на власній чесноти, переправляючи незграбних родичів через глибокий рів, налагодивши при цьому переправу з черепах. Мультфільм Льодовиковий період 6 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З одного боку приятелі розчулюються від його винахідливості, а з іншого, засуджують за небескорыстные послуги, але знаючи характер Сіда, намагаються не звертати уваги на його розумне підприємництво.

Режисер: Майк Термайер
В ролях: Рей Романо, Джон Легуізамо, Деніс Лірі