Чарівний світ під назвою Лего довгий період існує в вигаданій Всесвіту маленького хлопчика, ім’я якого фін. Його уява управляє нереальними істотами, що призводить не завжди до гарних наслідків. Головним героєм є мешканець незвичайної держави на ім’я Еммет Блоковскі. Він працює на заводі, де будують транспортні засоби для іграшок. Одного разу чоловік дізнається, що противник, всіх проживаючих створінь даного світу, має намір взяти верх над Всесвітом ігор, тому працівник заводу робить спроби порятунку своїх близьких, і потрапляє в даний земний час, де проживає Фінн.

Разом зі своїм новим другом чоловік допомагає рідним, і всім, хто живе в місті, іграшок. Але це не єдина проблема, яка заважає існуванню Блоковски. Злочинець починає орудувати у фільмі «Лего. Фільм 2», йому плювати на проживання місцевого населення, він хоче підпорядкувати всіх своїй владі і зробити рабами іграшкову імперію. Мультфільм Лего Фільм 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Жителі просять допомоги у свого захисника, яким нещодавно став Еммет. Тому дивіться в хорошій якості продовження пригод хлопця. Він повинен знешкодити підступних ворогів усього казкового світу, щоб знову царство знайшло яскраві фарби.

Режисер: Майк Мітчелл
Актори: Елісон Брі, Марго Роббі, Кріс Пратт, Джона Хілл, Елізабет Бенкс, Стефані Беатріз, Ченнінг Татум, Тіффані Хеддіш, Нік Офферман, Чарлі Дей