Зазнавши енергетичну катастрофу, жителі Землі вирушили в космічну експедицію на пошуки нових джерел енергії. Блукаючи на безкрайніх просторах Космосу, вони знайшли багату енергією, прекрасну і квітучу планету Кеплер. Джерелом енергії був величезний чарівний ліс, який складався з багатовікових дерев Кар-Лало. Ці дерева наділяли місцевих жителів супер енергією, були джерелом життя на планеті. Щоб під’єднатися до джерела енергії лісу земляни стали знищувати дерева. Незабаром, величезний чудовий ліс був повністю винищений. Колись квітуча планета Кеплер, стала безплідною пустелею, яка приречена на вимирання.

Щоб врятувати свій будинок, землі і планету, місцеві жителі спорядили маленький загін з хоробрих і спритних хлопців, відмінних пілотів і воїнів: Акселя, Джоно і Гага. Друзі вирушили в захоплюючу подорож, де на кожному кроці їх підстерігає небезпека. Їм потрібно перевірити кожен затишний куточок, забратися на гори і спуститься в безодні в пошуках заповітних насіння. Злісні земляни влаштовують диверсії для наших героїв, але вони все одно хоробро б’ються з завойовниками і їх величезними роботами-руйнівниками. Мультфільм Космічна пригода (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

В дорозі їх чекає злісний підступний шаман уклав угоду з землянами. Він отримає безмежну владу над жителями планети Кеплер, якщо завадить нашим героям дістатися до галявини, на якій розставлені таємні знаки.

Режисер: Лі Лиань
Актори: Чи Чжэнсян, Хун Хайтянь, Тао Дянь, Чжао Цяньцзин, Чи Чуаньин