Мігель – звичайний дванадцятирічний хлопчина. Але незважаючи на такий юний вік, він вже точно знає ким він хоче стати в житті. Його мрією є стати музикантом, і радувати людей своїми творами. Але між ним і його заповітною мрією, лежить ціла прірва. Справа в тому, що в сім’ї героя, поняття музика вважається негожим. Всі його родичі-чоловіки, займаються шевським ремеслом, і тому здається у хлопчика зовсім немає шансів. Адже через одну сімейну історію, тепер музика в будинку заборонена. Багато років і навіть десятиліть тому, прадідусь Мігеля кинув свою дружину заради того, щоб займатися творчістю, і співати пісні.

Знаючи про настрій свого сімейства, він навіть не заїкається про свої справжні бажання. Все одно, його прохання не будуть почуті. У головного героя є кумир, Найкращий співак в країні. Цей чоловік вже помер, але Мігель відчуває з ним якусь таємничу зв’язок. Мультфільм Коко (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Одного разу він збирається відправитися в подорож у світ мертвих, щоб знайти там душу свого ідола. Безліч пригод чекає попереду хлопчика. Він познайомиться з кумедними сутностями, і відкриє велику таємницю.

Режисер: Лі Анкріч, Едріан Моліна
В ролях: Ентоні Гонсалес, Гаель Гарсіа Берналь, Бенджамін Бретт, Аланна Юбак, Рене Віктор, Хайме Каміль, Альфонсо Арау, Херберт Сігенса, Габріель Іглесіас, Ломбардо Бойяр