Різдвяні свята наближаються. Всі діти і дорослі з нетерпінням чекають їх. Атмосфера навколо наповнена чарами і духом майбутнього Різдва. Білий сніг сліпуче яскраво блищить, а в кожному дворі чутні дитячі голоси, співаючі святкові колядки. Каспер сьогодні перебуває в піднесеному настрої, передчуваючи як буде прикрашати ялинку і веселощі, що буде потім. Однак, як зазвичай у нього нічого не обходиться без проблем. Кібош-король всіх привидів скликав збори, на якому на порядок денний він виніс зневажливе ставлення Каспера до традицій привидів.

Вердикт найголовнішого примари був такий-малюкові необхідно налякати хоча б одну людину, в іншому випадку на різдвяні свята він і його дядечка – довгий, товстун і Вонючка будуть суворо покарані по всій строгості примарних законів. А значить, Касперу доведеться перебороти власні принципи і не допустити того, щоб його хоч і не найулюбленіші близькі були позбавлені різдвяного настрою. Мультфільм Каспер: Різдво примар (2000) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він навіть і уявити собі не міг наскільки складним виявиться завдання поставлене Кібошем. До того ж, сам герой не тільки не хоче нікого лякати, але і просто навіть не вміє цього робити.

Режисер: Оуен Херлі, Кріс Зіммерман
В ролях: Брендон Райан Баррет, Кетлін Барр, Йен Джеймс Корлетт, Девід Кей, Грем Кінгстон, Террі Классен, Скотт Макніл, Теган Мосс, Колін Мердок, Табіта Сен-Жермен