У світі існує велика кількість фабрик і заводів з виготовлення різних фігурок, плюшевих створінь і дитячих машинок. Все це працює на споживача, якими є діти всієї планети, але про подальшу долю звичайних іграшок ніхто не замислювався. Адже в кожному з неживих предметів може виявитися пам’ять емоційного створення. Пережити момент, коли гра зі старим другом більше не цікава дитині — дуже складно. У мультфільмі «Історія іграшок 4» головним героєм є ковбой на ім’я Вуді. Він давно живе в будинку хлопчика Енді Девіса, і налагоджує порядки серед усіх жителів казкового світу, створеного в квартирі дитини, працюючи шерифом.

Енді часто грав з поліцейським, практично не випускаючи його з рук. Але з роками фігурка пошарпалася і набридла хлопчику, тому в магазині він купив нового мешканця, яким став астронавт на ім’я Базз. Вуді опинився в коробці непотрібних речей, і не міг повірити в те, що відбувається, вирішивши вийти на стежку війни зі своїм ворогом.

Дивіться онлайн, які з’явилися причини, що допомагають героям помиритися і стати кращими друзями, щоб перемогти цього недруга. Мультфільм Історія іграшок 4 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Лассетер, Джош Кулі
В ролях: Том Хенкс, Бонні Хант, Тім Аллен, Лорі Меткалф, Джон Кьюсак, Патриція Аркетт