Розумний і допитливий хлопчина Гурвінек довгий час мріє утерти ніс всім шкільним забіякам, і надати можливість власному батькові пишається своїм нащадком. Тільки спочатку хлопчикові слід подолати останній і найважчий етап віртуальної комп’ютерної гри. З виграшем ім’я гравця фіксується в спеціальному залі слави, що дозволить йому уникнути надалі труднощів у спілкуванні зі школярами. Але хлопчина не міг собі уявити, в який неймовірно загадковий поворот подій потрапить після довгоочікуваної перемоги в грі. Прогулюючись разом зі своїм псом і з сусідською дівчинкою, хлопці випадково наштовхуються на старий покинутий музей іграшок.

Всередині будівлі все було оповите пилом і павутиною, хлопчик з цікавістю блукав по залу і несподівано помітив дивний диск, дотик до якого оживляє всі експонати в приміщенні. Серед добрих іграшок від сплячки прокинувся і злісний лялькар, тепер боротьба з ним чекає серйозна, адже він став погрожувати його рідним і всьому місту. Для складного бою маленькому герою будуть потрібні всі його ігрові здібності, сміливість і відвага, інакше йому просто не перемогти ненависного лиходія.

Герой не був боягузом, але все ж майбутній бій його лякав, але Гурвінек розуміє, що від його дій і вчинків залежить підсумок неминучого бою. Мультфільм Гурвинек і Чарівний музей (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Інна Євланнікова, Джеспер Мюллер
В ролях: Олександр Трачевський, Михайло Єфремов, Костянтин Райкін, Анна Ардова, Олексій Колган, Юрій Стоянов