Мультфільм Глосарій несправджених надій (2018) дивитись онлайн в HD якості


Сучасні реалії дозволяють у спілкуванні приводити неймовірні доводи. Багато цінностей просто так використовують для переконування в сварках. Це пригнічує багатьох. Колись величні слова мали вагу, і використовувати їх в розмові заборонено. Люди намагалися підбирати словосполучення, правильно виражатися, чинити. У минулому існував кодекси, які обмежували поведінку лицарів, мушкетерів, звичайних людей, а тепер всього цього немає. Кожен вільний говорити все, що думає. Незалежно від могутності слів у минулому, зараз все це стає знеціненим. Головному герою набридло бачити, як сучасність нещадно знищує силу серйозних думок, і починає знімати документальну роботу.

Цей фільм покаже неймовірне суперечливе існування людей, їх духовну вагу. Адже більшість вірять у мрії, Бога чи перспективи. До кожного можна підібратися близько за допомогою невеликих словесних перепалок. А тепер, коли під час невеликої сварки, цінність якої дорівнює декільком секундам життя, використовують великі фрази філософів та істориків, достовірно зрозуміти про моральну етику неможливо. Мультфільм Глосарій несправджених надій (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Людство заплуталося в мережі байдужості і пустослів’я. Це має скоро закінчитися. Йоханнесуверен, що з знищенням сучасних ідолів відбудеться перевиховання поколінь.

Режисер: Йоханнес Гренцфуртнер
В ролях: Йоханнес Гренцфуртнер, Чарлі Пулон, Даніель Хасибар, Ніко Альм, Стюарт Фріман, Конні Чи