У центрі подій нового мультфільму «Блискучий самурай» представлений Хенк. Він простий щеня, що мріє стати хоробрим, непереможним і блискучим воїном, щоб захищати мирне населення від можливих загроз. Поставивши собі за мету, пес готовий на будь-які подвиги, щоб досягти її. І чекати йому залишилося не дуже довго. Хенка чекає досить складна місія, виконавши яку він доведе всьому місту і собі, що має право носити звання справжнього самурая. Хитрий і жирний кіт Іка Чу, який є егоїстичним воєначальником, бажає поневолити ціле містечко і встановити власні закони, де всі мешканці будуть підкорятися безпосередньо йому.

Щоб зруйнувати грандіозні плани агресивно налаштованого рудого кота, і не дати в образу місцевих жителів, Хенку необхідно докласти максимум зусиль. Він буде протистояти зарозумілому лиходієві і проявить себе з найкращого боку. Мультфільм Блискучий самурай (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Всіх шанувальників сімейних мультиків, в яких присутні захоплюючі екшен сцени упереміш з веселими пригодами, чекає чудове і дуже яскраве проведення часу.

Режисер: Кріс Бейлі
В ролях: Семюел Л. Джексон, Майкл Сера, Джимон Хонсу, Мел Брукс, Мішель Йео, Рікі Джервейс, Мелані Браун, Джордж Такей, Аасиф Мандві, Габріель Іглесіас