Мультфільм Блам! (2017) дивитись онлайн в HD якості


Історія цього фантастичного сюжету переносить увагу глядачів у далеке майбутнє, коли життя людське вже сильно відрізнялося від сьогоднішньої і такої звичної для кожного реальності. Так вже сталося, що існування на планеті стало не безпечним для людського суспільства. По землі поширилася страшна інфекція, яка і зовсім могла закінчитися повним апокаліпсисом. Цей вірус був абсолютно невідомий світу науки. Більш того, після його виникнення була повністю втрачена зв’язок з мережевою сферою. Люди вже звикли до того, що замість них працювали роботи і стражники, які протягом тривалого часу цілком справно справлялися зі своєю роботою.

Але після виникнення інфекції всі вони раптом вийшли з – під контролю і перестали підкорятися людству. Все разом зупинилося. Життя всієї планети була порушена. І ті самі стражники, які тільки вчора були такими слухняними і легкокерованими тепер стали дуже жорстокими і небезпечними машинами. Вони почали винищувати людство такими швидкими темпами, що чисельність населення на планеті всього за тиждень зменшилася багаторазово і несподівано.

Група людей змогла сховатися в крихітному селі. Але й тут їм не доведеться довго залишатися в безпеці, якщо не знайдеться умілець, який не зупинить це механічне навала. Мультфільм Блам! (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Хіроюкі Сесіта
В ролях: Сора Амамия, Кана Ханадзава, Сакурай Такахіро, А Судзаки, Кадзухіро Ямадзи