Події пригодницького мультфільму розгортаються в Сполучених Штатах Америки за часів «золотої лихоманки». Головний герой народився в звичайній американській родині. Батько хлопчика через безробіття в рідному штаті був змушений відправитися в пошуках кращого життя на золоті копальні. Однак незабаром чоловік безслідно пропадає. Підліток всерйоз стурбований тим фактом, що від його батька давним-давно немає ніяких звісток. Зрештою він відправляється в далеку подорож в надії відшукати батька. В ході експедиції по безкрайніх північних просторах юнак зустрічає величезного вовка.

Зустріч з ним загрожує великими неприємностями головному герою. Але якимось дивом звір і людина знаходять один з одним спільну мову. День від дня дружба між ними міцніє. Хлопець дає своєму новоспеченому товаришеві кличку Біле Ікло. Тямуща тварина відмінно розуміє всі команди господаря. Вовк стає для головного героя хорошим помічником в умовах складного переходу по засніженій тундрі. Мультфільм Білий клик (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Разом їм належить пройти безліч важких випробувань. Суворі кліматичні умови і дикі звірі не можуть похитнути юнака в його цілі знайти свого батька. Які неприємності чекають сміливця і його новоспеченого друга?

Режисер: Олександр Еспігаре
Актори: Нік Офферман, Рашида Джонс, Пол Джаматті, Флула Борг, Стів Глікман, Домінік Пінон, Вірджинія Ефіра, Едді Спірс, Рафаель Персонас