Мультфільм Бетмен: Тихо! (2019) дивитись онлайн в HD якості


Коли головному герою мультиплікаційного фільму вдалося врятувати життя маленького хлопчика, який був викрадений лиходієм, грошові кошти, виділені на викуп полоненого, несподівано викрала Жінка-кішка. Вона постійно робила все можливе для того, щоб перешкодити Бетмену виконувати його безпосередні обов’язки. Після того, як супергерой практично наздогнав викрадачку, їй вдалося розрізати мотузкову нитку, на якій висів Бетмен. Ясна річ, що він отримував масу серйозних травм, в результаті чого він міг померти. В той момент, коли він був таким беззахисним, на нього напали хулігани, і якби в цій ситуації не допомогла Жінка-кішка, то супергерой обов’язково б загинув, причому такою дурною смертю.

Минув час, і тепер герою потрібно було відновлювати власні сили перед відважним боєм. Для цього він вирушив до палацу. Бетмен чудово розумів, що в такому дикому поведінка жінки-кішки винен виключно Отруйний Плющ, який використовував її спеціально для того, щоб здійснити свої підступні плани в реальність. Мультфільм Бетмен: Тихо! (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У той момент головний герой усвідомлював, яка відповідальність на ньому лежить і що майбутня його місія буде досить складною, в порівняння з попередніми справами. Крім того, він також дізнався, що Супермен тепер буде боротися проти нього.

Режисер: Justin Copeland
Актори: Пейтон Ліст, Дженніфер Моррісон, Ребекка Ромейн, Джеррі О’коннелл, Рейн Вілсон