Брюс Уейн, як завжди, стоїть на сторожі порядку в Готем-Сіті. Йому стають відомі страшні плани Горили Гродда, який побудував машину часу і збирається її запустити. Щоб йому перешкодити Бетмен вривається в лабораторію і знищує машину. Проте вона починає працювати і створює просторово-часовий коридор, який переносить як Бетмена, так і лиходіїв Джокера, Харві Квін, Дволикого, Пигвина і Отруйний Плющ в середньовічну Японію. Однак в результаті збою Брюс Уейн потрапляє туди на два роки пізніше. За цей час злочинці встигають підпорядкувати собі практично всю країну, встановити власні порядки і чекати прибуття свого супротивника.

Спробувавши битися, Уейн виявляє, що тут він не може з такою ж легкістю здолати своїх ворогів. Так як у нього немає тієї підтримки, що герой мав у своєму часу. Почувши від місцевих жителів про існування великого майстра єдиноборств, Брюс відправляється до нього. Майстер повідав герою про давню легенду, в якій йдеться про воїна в масці кажана, здатному здолати злі сили. Бетмен розуміє, що мова в легенді йде про нього і починає тренування.

Незабаром він стає одним з кращих воїнів в країні. І зараз він готовий дати відсіч ворогам і звільнити місцеве населення. Мультфільм Бетмен-ніндзя (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дзюнпей Мідзусакі
В ролях: Коїті Ямадера, Ватару Такагі, Рай Кугімія, Такехіто Коясу, Аі Какума, Хотю Оцука