Ред чарівна пташка. Він зумів врятувати своїх пернатих побратимів від нападу свиней під проводом Леонарда. Але тепер між птахами і свинями йшла постійна війна, і ніхто не збирався поступатися лідерством у цій справі. Було ясно, що центральним персонажам доведеться непросто, адже вести постійну війну дуже нелегко. Для цього потрібна витримка і постійний приплив ресурсів. Але одного разу сталося неймовірне. У двері до Реду постукав сам Леонард, який заявив, що прийшов зі світом. У підсумку з’ясувалося, що свині мали намір насправді укласти світ з птахами, адже у них з’явився спільний ворог.

Одного разу патрулю свиней вдалося з’ясувати, що існує ще один віддалений острів, на якому править зла і жорстока Зета. Цей заледенелый острів вражав уяву центральних персонажів, адже вони всі були теплолюбними, і не уявляли, як можна жити серед вічної мерзлоти. В результаті вічні вороги укладають перемир’я, щоб дати відсіч Зете і її армії. Так як Ред і інші птахи прекрасно розуміли, що необхідно на час зарити сокиру війни.

Однак між протагоністом і Леонардом раніше тривало протистояння, але тепер вже за лідерство в цій спецоперації з нейтралізації Зети. Мультфільм Angry Birds у кіно 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Туроп Ван Орман, Джон Райс
В ролях: Аквафіна, Дав Камерон, Пітер Дінклейдж, Стерлінг К. Браун, Джейсон Судейкіс, Білл Хейдер, Денні МакБрайд, Джош Гад, Еухеніо Дербес, Рейчел Блум