Їжачок Боббі разом з одноплемінниками проживає в чудовому місті, що носить назву Пагорб плодової шкірки. Жителі оточені добром і красою, адже розташоване містечко далеко від сучасного світу. Не життя, а казка. Одного разу, під час чергового збору фруктів на колючих мешканців нападає підступний звір з метою забрати їх видобуток. Але безстрашний Боббі вступає в бійку і під час сутички разом з кривдником падає з обриву. Колючий звір прокидається в мегаполісі, врятований вгодованим голубом. Однак тепер їжак абсолютно нічого не пам’ятає. Його спаситель пояснює, що Боббі-голуб. Новоспечена «пташка» погоджується з твердженням і намагається харчуватися, як его пернаті друзі, і навіть літати.

Ось тільки з цього нічого не виходить. Тоді герой придумує літальний апарат, який зможе підняти його в небо. Отримав крила і нову сім’ю, їжак раптово все згадує. І ось перед ним стає питання: повернуться до свого старого сімейства або ж залишитися з птахами. Думати треба швидко, так як їжаки знаходяться в небезпеці. Мультфільм Їжачок Боббі: Колючі пригоди (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Один підприємець хоче роздобути їх територію заради власної вигоди, і кинув на ежиный рід армію дезинсекторов. Тваринам належить велика битва. Лише об’єднавшись, вони зможуть відстояти свій маленький світ.

Режисер: Хуана Цзяньмінь
Актори: Хуан Цзяньмин, Сяоюу Ву