Сергій і Ніна познайомилися в інституті, в якому разом навчалися. Іскра, що проскочила між хлопцями, швидко привела їх в обійми один до одного. Студентське час пролетів непомітно, і цілком логічним було взаємне бажання вступити в шлюб. Це було тим більше виправдано, так як майбутнє подружжя чекало бажаної дитини. Як і належить, перед весіллям потрібно було влаштувати парубочий вечір і відпочинок нареченого з друзями проходив в готелі. Тільки от потрапив наречений не в ЗАГС, а за грати, де і загинув у бійці. Не витримавши такого горя, Ніна від стресу і від інших проблем зі здоров’ям втрачає дитину.

Більше мати дітей вона не зможе. Костянтин, друг Сергія, розповідає молодій дівчині подію на парубочій вечірці. Як і слід було очікувати, хлопці випили досить неабияк, але, враховуючи обставини, це було досить зрозуміло. Однак ніяких ексцесів не було і всі були в повній адекватності. Господарі готелю, Денис і Олена, вирішили зрубати з Сергія грошей і заявили, що він мав не обопільний статевий зв’язок з Оленою. Щоб зам’яти справу, він повинен був сплатити велику суму грошей.

Але хлопець був невинний і відмовився. Тоді його звинуватили в згвалтуванні, а тюремна бійка була підлаштована Денисом, що мав в поліції великі зв’язки. Фільм Ехо гріха (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Максим Демченко
В ролях: Валентина Гарцуева, Олена Побегаева, Руслан Чернецький, Іван Миколаїв, Дмитро Абазовік, Олександра Гайдук