Кінострічка знайомить нас з цілком звичайною дівчиною-підлітком. Вона живе разом з матір’ю, яка не чує душі в дочки. Але одного разу благополучного життя Інді приходить кінець. Її матір потрапляє в страшну автокатастрофу. В результаті нещасна жінка помирає від отриманих травм. Залишилася сиротою головну героїню вирішує прихистити її тітка. Однак родичка аж ніяк не живить до дівчини теплих почуттів. Вона постійно дорікає юну красуню шматком хліба. Кожен день їй доводиться зносити докори і глузування на свою адресу. При цьому меркантильна і лінива домогосподарка звалює всі турботи на Інді, вимушену регулярно мити посуд і прибирати оселю.

Бідна «Попелюшка» тулиться на горищі, де вистачає місця лише для ліжка і тумбочки. Дві кузини ставляться до неї також презирливо, як і їх мати. У головній героїні вони бачать лише домробітницю,яка беззаперечно виконає будь-який їх наказ. Між тим скромна дівчина буквально зводить з розуму Брайанта, який боїться зізнатися їй у своїх почуттях. Фільм Зовсім не Попелюшка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Привабливий і мужній хлопець є мрією всіх місцевих старшокласниць. Ось тільки йому самому потрібна лише Інді, яка й не підозрює про те, що серце шкільного ловеласа безроздільно належить лише їй одній.

Режисер: Брайан Бру
В ролях: Періс Уорнер, Скотт Крістофер, ДжейДжей Ньюард, Аріана Беглі, Чарлі Кохрен, Tanner Gillman, Belle Warren