Герої живуть в маленькому містечку, де відбувається аварія і після цього велика частина населення перетворюється в зомбі. Однак людям вдається втихомирити голод цих істот за допомогою спеціального браслета, а заражених відправили в поселення, яке було відокремлено від здорових людей. В цей час звичайні жителі продовжували жити нормальним життям і прагнули не надавати значення тому, що сталося. Однак прийшов час і жителі спробували вийти на контакт з зомбі і спробувати налагодити стосунки з ними, навіть не дивлячись на те, що це було досить небезпечно для не заражених людей. Подібне дозволило нарешті нормально існувати обом частинам населення незалежно від того зомбі вони або люди.

І вони частенько брали участь у різних заходах. Діти навіть з могли відвідувати школу. Хлопці змогли навіть полюбити один одного. Між ними почалися досить складні, але цікаві стосунки і навіть незважаючи на те, наскільки вони різні, хлопці бажають бути разом і продовжувати зустрічатися, а з часом і створити свою сім’ю.

Однак є шанс побудувати щасливу сім’ю у Зомбі і звичайної людини або ж подібний союз не можна вважати нормальним? Фільм Зомбі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пол Хоен
В ролях: Мег Доннеллі, Міло Менхейм, Емілія МакКарті, Меган Трейнер, Кайлі Расселл, Кінгстон Фостер, Тревор Торджман, Кім Робертс, Бренді Уорд, Тоні Наппо