Олена була простою дівчинкою з маленького містечка, і надивившись на муки батьків від безробіття в дитинстві вона мріяла знайти хорошу роботу у великому місті і забрати їх з собою. Однак досягти поставлених цілей не завжди виходить, якщо ти живеш в провінційному селищі. Зважившись на кардинальних крок, Олена вирушає підкорювати столицю. У неї з’являтися тисячі варіантів того, як вона зможе змінити своє життя. По приїзду в місто вона і уявити не могла, які випробування випадуть на її частку. Насамперед, вона вирушила шукати роботу, якої в місті і так не було, мріяти про перспективну посаду вона вже не могла, їй хоча б знайти хоч якусь підробіток.

Дивом вона забрела в дно з популярних кафе де була потрібна офіціантка, і в її душі з’явилася надія на краще. Кафе часто відвідували багаті клієнти і залишали пристойні чайові. Олена була рада такому заробітку і справи потихеньку стали налагоджуватися. Однією з постійних клієнток бару була симпатична особа на ім’я Світлана, батько якої був бізнесменом, і в грошах вона не потребувала. Незабаром у неї повинна була відбутися весілля з коханою людиною, і вона постійно про це розповідала головної героїні, яка ясна річ заздрила клієнтці.

Після чергової ранкової кави, відвідувачка пішла і забула свій телефон, на який незабаром подзвонив її наречений і Олена наважилася взяти трубку. Фільм Знайшовшого чекає винагорода (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Валерій Девятилов
В ролях: Галина Безрук, Ілля Коробко, Родіон Галюченко, Софія Озерова, Любов Германова, Леонід Громов, Любава Грешнова