Мелодрама знайомить глядачів з молодою і вельми успішною жінкою. У Кристал є все, що потрібно для щастя. Вона займає відповідальну посаду у великій компанії і готується вийти заміж за коханого. Ось тільки звичне життя головної героїні відразу руйнується після того, як вона дізнається від лікарів про своє безпліддя. Про цю проблему дівчина тут же розповідає бойфренду. Вона розраховує, що чоловік надасть їй всебічну підтримку. Однак все виходить з точністю до навпаки. Почувши сумну звістку з вуст Кристал, він тут же кидає її. Зрада коханої людини стає для неї ще одним жорстоким ударом долі.

Тепер головна героїня не вірить в те, що коли-небудь знайде жіноче щастя. Хто ризикне стати її чоловіком, знаючи, що вона ніколи не зможе стати матір’ю? Але чорна смуга в житті дівчини закінчується, коли вона знайомиться з Джаредом. Молода людина зачаровує її своєю галантністю і красою. Ось тільки Кристал на сто відсотків впевнена в тому, що у них немає спільного майбутнього.

Однак сам хлопець, обізнане про її проблеми зі здоров’ям, дотримується зовсім іншої точки зору на цей рахунок, адже врешті-решт дитину можна усиновити. Фільм Якір Паркер (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марк Хемпсон
В ролях: Кріс Маркетт, Майкл Біч, Пенні Джонсон, Брендон Кінер, Емі Ергіл, Сара Колона, Клер Дональд, Дженніка Шварцман, Deborah Lee Smith, Aiden Ramsey