Кілька років Френк розлучився зі своєю коханою. Хлопця не влаштовувала поведінка дівчини, яка після розриву з ним переїхала в Лос-Анджелес. Однак тепер він шкодує про свій вчинок. Молода людина усвідомлює, що все ще живить до красуні ніжні почуття. Тому одного разу він вирішує знайти її. Головний герой сподівається відновити з нею колишні стосунки. Він відправляється в «столицю» Каліфорнії, відклавши всі термінові справи в рідному містечку. Діставшись до мегаполісу, чоловік відразу приступає до пошуків дівчини. Незабаром він нападає на слід, який приводить його до потрібної людини. Але тут Френк дізнається, що його кохана недавно померла.

Неприємна новина стає для протагоніста справжнім шоком. Спочатку він навіть не хоче вірити в те, що його найдорожчої людини вже немає на світі. І все ж поступово хлопець упокорюється з цією гіркою втратою. Блукаючи по міських вулицях, він віддається щасливим ностальгічним спогадам про час, проведений зі своєю нареченою. Фільм У пошуках насолоди (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Все це притупляє душевний біль молодої людини. Однак він відмінно розуміє, що жити однією лише ностальгією за пішла і мріями не можна. Головному героєві належить зробити над собою серйозне вольове зусилля, щоб повернутися в реальний світ.

Режисер: Рольф Петер Каль
Актори: Дебора Кара Ангер, Рольф Петер Каль, Ava Verne, Lana Morris, Бадді Джовінаццо, Joel Cairo, Карім Шериф