Що може бути прекрасніше рідного міста? Так само думає і головний герой кінострічки Микита Пирогов. Він захоплюється фотографією, любить робити портрети або цікаві репортажі про життя міста. Він знаходить задоволення в тому, щоб відобразити рідкісні моменти з життя улюбленого Нижнього Новгорода. Дія фільму розвивається в минулому, сьогоденні і майбутньому. Автором, режисером, сценаристом мелодраматичної кінокартини Студія Нижній виступив Євген Кудельников. Це його перший кінопроект. Він присвячений улюбленому місту і його життя, а розповідається ця історія крізь призму життя молодого фотографа, який любить своє місто так само, як і автор проекту.

Кінострічка побачила світ в 2018 і відразу ж полюбилася глядачам. Автор проекту також відповідально ставився і до підбору кадрів для зйомок. Головну роль в мелодрамі виконав Іван Пилявський-молодий російський актор, який зіграв також в серіалі Метод. Глядачі відзначають, що він добре вжився в роль, і його персонаж вийшов дуже живий, справжній. Другу головну роль отримала Марина Замислова, також актриса-початківець. Фільм Студія Нижній (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Це її дебютна робота, яка цілком може стати початком успішної акторської кар’єри. Бюджет в 12 мільйонів рублів дозволив провести якісні зйомки і розширив можливості автора проекту.

Режисер: Євген Кудельніков
В ролях: Іван Пилявский, Марина Замислова, Поліна Самойлова, Марина Кутлиева, Максим Новиков, Анна Татаринцева, Олег Тактаров, Сергій Чиграков, Володимир Кристовський, Сергій Кристовський