У центрі уваги опиняється молода дівчина на ім’я Пенні Купер, що навчається в старших класах разом зі своїми друзями. Вона була дуже скромною і нерішучої дівчиною, тому у неї не було стосунків з хлопцями, в той час як інші дівчата встигли завести роман з багатьма в школі. Пенні було нецікаво в таких компаніях, адже вона мала власну думку на рахунок романтичних відносин. До того ж дівчина давно відчуває симпатію в шкільній зірці на ім’я Джонні Сандерс. Він витончено керував серфінгом на хвилях, і всі дівчата школи сподівалися звабити хлопця. Тільки головна героїня соромилася кожен раз, коли він випадково зустрічався з нею поглядом.

Вірячи в справжню любов Пенні знала, що доля приготувала для неї щось більше, ніж просто зустріч на одну ніч. Одного разу, очікування дівчини вирушили, Джонні звернув на неї свою увагу і запросив на побачення. Героїня не могла повірити своєму щастю, і ретельно готувалася до зустрічі, але по дорозі випадкова зустріч з музикантом по імені Еш Бекер повністю змінює життя дівчини. Вона закохується в Еша, і не розуміє, які почуття відчуває до Джонні.

Поки Пенні намагається визначитися між двома хлопцями, вона вирішує не робити неспішного вибору і продовжує спілкування та зустрічі з двома залицяльниками. Фільм SPF-18 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Алекс Израель
В ролях: Ной Сентінео, Бьянка А. Сантос, Карсон Мейер, Джуліанна Робінсон, Шон Рассел Херман, Кіану Рівз, Голді Хоун, Моллі Рингуолд, Розанна Аркетт