Фільм Сімейні радості Анни (2017) дивитись онлайн в HD якості


У Ганнусі починається пенсійна пора, розмірені, часом монотонні дні не для неї. Ціле життя жінка присвятила роботі, сувора до себе, відповідальна для керівництва. Їй знову хочеться руху, відчуття повноти життєдіяльності. Вона могла б наглядати за онуками, але син Олег не замислюється про них. Він переписується і дружить по інтернету, нова віртуальна приятелька практично недосяжна. Настає час, дівчина просить допомоги у товариша і приносить свою дитину в будинок до героїв. Елла ще малюк, впоратися з малятком може тільки досвідчена людина.

За справу береться Ганна Андріївна, її бажання майже здійснилося, вона знайшла дитину, про яку можна піклуватися. Щастя сусідів не радує Іринку, що живе поруч. Закохана в Олега, вона підозрює, що немовля йому рідне, що ускладнює ситуацію для майбутніх відносин. Ще більший подив викликає появу нової невідомої пасії сусіда, план дій застарів, доводиться Ірі міняти тактику. Фільм Сімейні радості Анни (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Як тільки хлопець звернув на неї увагу, передбачувана свекруха висловила негативне ставлення до їх парі, оскільки її колишній чоловік живе з мамою героїні. Заплутані зв’язки, сльози відчаю і ревнощів не завадять знайти ідеальний варіант для першої закоханості.

Режисер: Анна Богуславська
В ролях: Євгенія Добровольська, Анна Дулова, Григорій Некрасов, Владислав Резник, Анна Мигицко, Андрій Чулков