Художній фільм оповідає про дівчину, яку звуть Лілі. Вона і її чоловік Майкл переїжджають на нове місце. Тут їм вдається оселитися у великому розкішному особняку. Але на батьківщині у неї залишаються близькі і улюблена мати, за якими вона дуже сумує. Її зовсім не радує новий величезний будинок, так як Лілі хоче повернутися назад в рідні місця. Одного разу дівчина вирішила виїхати, щоб відвідати свою матір і рідних. А на цей час вона підшукала квартирантів у свій великий будинок, щоб він не пустував. Лілі навіть не уявляла, чим закінчиться це її невелика подорож на батьківщину.

У квартирантки вона знаходить молоду дівчину. Так в особняку поселяється симпатична студентка з Німеччини на ім’я Оксана. Після того як Лілі поїхала, поступово між новою квартиранткою і чоловіком господині будинку, Майклом, виникає симпатія. Фільм Швидкоплинна вічність (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але цьому потягу судилося скоро зникнути. Хоча ця доленосна зустріч надовго залишиться в пам’яті в обох. А спогади про цей випадок, можливо, спричинять за собою деякі наслідки.

Режисер: Телі Шеа
Актори: Чем, Сара Навратіл, Джеймс СНІД, Олівія Стіфел, Mina Yang