Келлі народилася в звичайній фермерській родині. Її батько завжди хотів, щоб донька продовжила сімейну справу. Однак дівчину абсолютно не цікавить Сільське господарство і пов’язані з ним речі. Набагато більше їй подобається займатися інтелектуальною працею. На даний момент вона займає посаду асистентки відомого професора, що працює на кафедрі великого університету. На рахунку у енергійної красуні вже є кілька опублікованих наукових робіт. В недалекому майбутньому вона планує перебратися в Оксфорд, де її чекають набагато більш райдужні кар’єрні перспективи. Правда, батько Келлі і не здогадується про її наміри.

Вона не хоче зайвий раз засмучувати Хенка, який вважає, що дочка вибрала неправильний шлях у житті. Одного разу невелике сімейство дізнається про смерть далекого родича. Покійний залишив заповіт, за яким все його майно переходить у повне розпорядження головних героїв. Здивовані настільки несподіваною новиною батько з дочкою відправляються в екзотичну країну, щоб вступити у свої законні права. Фільм Серця королів (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак після прибуття у віддалений куточок земної кулі вони з шоком усвідомлюють, що під спадщиною малося на увазі ціле королівство. Тепер Келлі і Хенку належить освоїти нелегке мистецтво управління державою.

Режисер: Джеймс Бролін
В ролях: Джеймс Бролін, Сінді Басбі, Ендрю Купер, Локлі Нібор, Глайніс Барбер, Олівія Нита