Фільм Різдвяний календар (2017) дивитись онлайн в HD якості


Емілі – молода дівчина, яка з дитячих років захоплюється кулінарією. Ставши старше вона вирішила стати професійним кондитером. Зараз дівчина готується до великого кулінарного конкурсу, який повинен пройти в її невеликому провінційному місті. Цей конкурс приурочений до прийдешнього свята Різдва. Дівчина мріє перемогти в ньому, і довести всім, що вона найкраща у своїй справі. До цього конкурсу прикута величезна увага з боку журналістів і телебачення. У Емілі є головний противник, самовпевнений кухар, який впевнений у своїй винятковості.

Треба визнати, готує він дійсно добре, але при цьому володіє скандальним характером. Для Емілі стає справою честі перемогти свого головного конкурента. Як це зробити, вона поки не знає. Однак всі складнощі майбутнього конкурсу йдуть на другий план, коли дівчина отримує Різдвяний календар ручної роботи. Ця річ неймовірно красива. Весь місто стає одержимий одним питанням, хто зробив таку красу для Емілі, і вважав за краще залишитися невідомим.

Емілі хоче дізнатися ім’я шанувальника, але ніяких натяків він не залишив. Тоді дівчина вирішує самостійно з’ясувати його особистість і зустрітися з ним. Фільм Різдвяний календар (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Аллан Хермон
В ролях: Лаура Белл Банді, Брендон Заб, Палома Квятковські, Frazey Ford, Джоанна Ньюмарк, Jordan Ninkovich, Грег Роджерс, Стівен Крі Молісон, Кертіс Твіді, Жаклін Роббінс