Найприємніші спогади про свято Різдва пов’язані з дитинством. Саме в той період часу очікування дива набуває реальних обрисів, серце наповнюється радістю. Героїня фільму «Різдвяний фестиваль льоду» давно стала дорослою, зараз вона закінчує академію і вже вступає на посаду адвоката, а юриспруденцію не назвеш веселим заняттям. Емма звикла до того, що в її рідному місті одним із показників наближається свята Різдва був щорічний фестиваль, на якому були представлені чудові роботи з льоду. Так було завжди, за винятком цього року, коли влада вирішила скасувати цей захід. Емма абсолютно не згодна з цим рішенням.

Красиві крижані фігури добре передають дух Різдва, прикрашають місто, дарують великим і маленьким жителям позитивні емоції. Дівчина має намір домогтися того, щоб місцева влада змінила свій наказ, а конкурс крижаних фігур все ж відбувся. Чекає велика і дуже важка боротьба. Для досягнення успіху Еммі потрібні юридичні знання, а також підтримка тих художників і скульпторів, які поділяють її думку.

Потрібно повернути святковий настрій на вулиці міста. А ще дівчину чекає справжня любов в особі художника, який теж хоче повернути фестиваль льоду. Фільм Різдвяний фестиваль льоду (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Голден
В ролях: Тейлор Коул, Елдон хунтер, Мак Лоу, Деймон Руня, Джанпаоло Венуті, Тіган Вінс, Ден Деу