Головною героїнею цієї мелодраматичної історії є успішна актриса Джесіка Макеліс, яка зуміла домогтися популярності в Голлівуді, а тепер вирішила спробувати себе в новому амплуа. Тепер не вона буде грати якісь ролі в кадрі, а сама стане по інший бік об’єктива і буде керувати процесом. Так, Джессіка задумала зняти свій фільм. Це повинна бути тепла сімейна історія. Для зйомок був обраний невелике містечко під назвою Хоумстед, що в штаті Айова, а дія у фільмі відбувається напередодні Різдва.

Передчуваючи цікаву роботу, героїня приїжджає в місто, але стикається з неприязню з боку місцевих жителів. Люди не хочуть, щоб кіношники втручалися в тихе і спокійне життя, а особливо протестує мер Картер. Джессіка всіма силами намагається заспокоїти городян і зробити те, для чого вона сюди приїхала і сама привезла інших людей, але виходить це у неї не дуже вміло. Фільм Різдво в Хоумстед (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Жителі Хоумстеда дуже цінують сімейні традиції, бо Різдво для них не просто свято, а ціле таїнство. Знайомство з Меттом Ларсоном, самостійно виховують дочку, змушує і головну героїню знову згадати про важливість сімейних цінностей.

Режисер: Стівен Р. Монро
В ролях: Тейлор Коул, Майкл Реді, Brooklyn Rae Silzer, Джеф Бренсон, Брэндхайз Стенлі, Катріна Норма, Сільвія Джеффріс, Майкл Нарделлі, Аарон Куік Нельсон, Девід де Фриз