Кілька років тому дівчині довелося пережити смерть найближчої людини. Загибель чоловіка самим негативним чином позначилася на її психоемоційному стані. Бажаючи позбутися від усього, що нагадувало б їй передчасно пішов чоловіка, вдова переїхала в інше місто. Тут вона починає життя з чистого аркуша. Незабаром головна героїня знайомиться з чарівним хлопцем. І дуже швидко вона розуміє, що безнадійно закохана в галантного кавалера. Між тим в черговий вісточці з рідного дому повідомляється, що її сестра готується вийти заміж за свого бойфренда. Природно, жінка тут же відкладає всі свої справи, адже вона не може пропустити майбутній весілля кровної родички.

Красуня щиро рада за сестричку, яка нарешті знайшла другу половинку. Крім того, в ході поїздки вона збирається представити коханого батькам і знайомим. І ось через кілька днів головна героїня в супроводі свого молодого чоловіка добирається до містечка, де пройшло все її дитинство. За минулі три роки тут майже нічого не змінилося.

Однак зустріч дівчини зі старими приятелями і родичами пробуджує в ній сумні спогади про ту нещасливу трагедію, через яку вона втратила свого чоловіка. Фільм Привиди минулого (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мойра Андерсон
В ролях: Тенджі Емброуз, Елізабет Блекмор, Райан Калтагорін, Майкл Кавана, Кен Колквіт, Крістін Данфорд, Кортні Форд, Johnny Kramer, Stanton Lee, Дарсі Шин