Чарівна і казкова пора Різдва – саме час для справжніх, не вигаданих чудес. Будь-яка, навіть сама божевільна мрія може стати реальністю і втілитися в життя. Це казка про сучасну Попелюшку, яка була винагороджена появою в її житті самого справжнього принца. Нашу героїню звуть Ембер, і вона мріє стати відомим журналістом в Нью-Йорку. Поки вона знаходиться тільки на початку свого творчого шляху і мріє про великий цікавий сюжет, через який на юне дарування і звернуть увагу відомі видання. А поки їй доводиться писати для невеликої місцевої газетки. Раптово доля підносить їй той самий шанс, про який дівчина так давно мріяла. Їй в руки потрапляє матеріал про королівську сім’ю, що править в Алдовії.

В цьому святому сімействі найближчим часом настають значні зміни. Їх монарх помер, і на трон повинен незабаром зійти його син, принц Річард, симпатичний чоловік, хвилюючий серця мільйонів жінок по всьому світу. Про цього персонажа громадськості практично нічого не відомо, і тому це відмінний шанс для Ембер показати себе. До того ж гряде справжня сенсація – принц збирається відректися від престолу. Фільм Принц на Різдво (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Не довго думаючи, героїня вирушає в далеку Алдову і там влаштовується репетитором для маленької принцеси, щоб підкопатися ближче до фатального красунчику і вивідати всі його таємниці.

Режисер: Алекс Замм
Актори: Том Найт, Тео Девані, Сара Дуглас, Деніел Фазерс, Он Джонсеф, Хонор Кніфсі, Еліс Крайдж, Бен Лемб, Емі Марстон, Роуз Макайвер