Головна героїня – молода приваблива дівчина Наташа, яку по праву можна було назвати ідеальною дружиною. Крім того, що вона постійно дбала про свого коханого, вона ще й працювала в лікарні медичною сестрою. Вечорами вона ходила до сусідів та інших пацієнтів ставити уколи і крапельниці. Чоловік ж, навпаки, ніколи не був зразковим і в один прекрасний день Наталя виявляється буквально кинутою на вулицю. Як то кажуть, біда ніколи не приходить одна, тому незабаром героїню звільняють з роботу. Таким чином, вона виявляється без грошей і без квартири. З цього дня вона починає шукати кошти на життя, ретельно вивчаючи всі оголошення в газетах.

Зовсім випадково вона натикається на привабливу пропозицію, яке відразу ж їй сподобалося. Молодий музикант шукав доглядальницю для своїх батьків через свій від’їзд в інше місто. Він був шалено радий, що так швидко йому подзвонили на рахунок цієї вакансії. З огляду на хороші рекомендації і досвід за плечима, головна героїня стає єдиною кандидаткою на це місце.

Роботодавець розповів всі її обов’язки і говорити їй про те, що є ще одна особлива умова найму. Цікаво, що ж такого запропонує Наталії чоловік. Фільм Потрібна наречена з проживанням (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Клим Поплавський
В ролях: Ольга Михайлова, Артем Алексєєв, Василь Міщенко, Олександр Пашков, Софія Нікітчук, Ігор Хрипунов